Yunus Polat’ın Veda Mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Kadışehri Kaymakamı Yunus Polat, Kadışehri halkı için veda mesajını yayınladı.

Yozgat Kadışehri’nde 2022 yılının Şubat ayında geldiği kaymakamlık görevinde 18 aydır görev yapan Kadışehri Kaymakamı Yunus Polat, Kadışehri halkına veda mesajı yayınladı. Veda mesajında; “Çok kıymetli Kadışehri’li Hemşehrilerim; 2022 yılının Şubat ayında başlamış olduğum, yaklaşık 18 aydır görev yaptığım Kadışehri’nden bugün itibarıyla ayrılıyorum. Görev sürem boyunca fırsat bulduğum her anda vatandaşlarımızla bir arada olmayı tercih ettim. Kul ve kamu hakkına riayet ederek hiç bir vatandaşımızı ötekileştirmeden hizmet etme çabası ve niyeti içerisinde olmaya çalıştım. Bu niyetimin kabulünü Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Değerli hemşehrilerim;  özellikle 6 Şubat’ta yaşanan ve 11 ilimizi etkileyen deprem felaketinden sonra deprem bölgelerinin yaralarını sarmak için göstermiş olduğunuz alicenaplığı ve akabinde ilçemize gelen kardeşlerimize yaptığınız misafirperverliği hiçbir zaman unutmayacağımı bilmenizi istiyorum. İlçede geçirmiş olduğum 18 aylık sürenin nihayetinde Kadışehri’nde onlarca açık kapım olduğunu bilerek ayrılmak, yaşamış olduğum hüzne bir nebze olsun su serpmektedir. Bir kardeşiniz olarak bizlerin de her zaman gönlümüzün size açık olacağını bilmenizi istiyorum.

Geçirdiğimiz bu süre zarfında devletimizin imkanlarını vatandaşlarımıza sunma noktasında bizlerle birlikte hareket eden tüm daire amirlerime,  paydaşlarımıza ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle gönlü güzel Kadışehri’li hemşehrilerim başta olmak üzere hepinizden helallik istiyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum. Kalın sağlıcakla” ifadeleri yer aldı.

Haber: Zehra Aksümer

Yunus Polat’ın Veda Mesajı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!