Yozgat’ta Dostluk Müsabakaları Rüzgarı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat’ın Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü, “Yozgat’ta Dostluk Gelişecek” sloganı altında bir dizi dostluk müsabakası düzenlemeye devam ediyor. Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı aynı zamanda Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü Başkanı Ömer Aydoğmuş, kulüp olarak Yozgat gençliğini sporla buluşturma ve ilçeler arasında birlik ve beraberliği teşvik etme hedefleri doğrultusunda bu etkinlikleri sürdürdüklerini ifade etti.

Yapılan son müsabakada, Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde ve Kulüp Antrenörü Hakan Altın ile Kulüp Koordinatörü İsmet Yaşar’ın gözetiminde, Yapıtur Yozgat Spor Futbol Okulu öğrencileri Akdağmadeni ilçesinde ağırlanarak bir dostluk karşılaşması gerçekleştirildi.

Başkan Aydoğmuş, Bu dostluk müsabakaları serisinin Yozgat merkez, Akdağmadeni, Sarıkaya ve Boğazlıyan ilçelerinde sürdürüldüğünü ve bu hafta Yapıtur Yozgat Spor Futbol Okulu öğrencilerini Akdağmadeni’de konuk ettiklerini belirtti. Müsabakanın dostça bir atmosferde gerçekleştiğini vurgulayan Aydoğmuş, organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen her iki takımın antrenörlerine ve sporcu öğrencilere teşekkürlerini iletti.
HABER MERKEZİ

Yozgat’ta Dostluk Müsabakaları Rüzgarı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!