YOZGAT’TA ALTYAPI ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Belediyesi ve İller Bankası işbirliğiyle yürütülen altyapı yenileme çalışmaları kapsamında, şehrin farklı noktalarında kanalizasyon hattı döşeme işlemi devam ediyor. Çalışmaların en kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, yaptığı açıklamada, altyapının şehrin geleceği için çok önemli olduğunu belirterek, “Biz bu işe başlarken vatandaşlarımızın rahatlığı ve sağlığı için başladık. Şehrimizin altyapısını çağdaş bir seviyeye getirmek için çalışıyoruz. Bu çalışmalar bittiğinde şehrimiz daha yaşanabilir bir hale gelecek.” dedi.

Başkan Köse, altyapı çalışmalarının Yozgat Şehir Hastanesi’ne kadar devam edeceğini söyleyerek, “Şehir hastanemiz bölgenin en büyük sağlık merkezi olacak. Bu nedenle hastanemizin altyapısını da en iyi şekilde yapmak istiyoruz. Hastanemize giden yolda kanalizasyon hattımızı yeniliyoruz. Ayrıca hastane çevresinde de altyapı çalışmalarımız devam ediyor.” diye konuştu.

Başkan Köse, altyapı çalışmalarının hava şartlarına ve çalışma koşullarına bağlı olarak en kısa sürede bitirileceğini ifade ederek, vatandaşlardan gösterdikleri anlayış ve sabır için teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

YOZGAT’TA ALTYAPI ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!