YOZGATLININ OLMADIĞI HİÇ BİR SİYASİ PARTİYE OY YOK!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Akdağmadeni Karahisartatlısı Köyü Dernek Başkanı Yusuf Solmaz, tarafından düzenlenen Arabaşı Gecesi düzenlendi.

Programa geçilmeden önce Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu ardından davetlilere arabaşı ikram edildi.

“HİÇ BİR SİYASİ PARTİNİN ARKA BAHÇESİ OLMAYACAĞIZ”
Federasyon Genel Başkanı Ahmet Koç Başkan konuşmasında: “Yerel seçim sürecini değerlendirdi. Amacımız herkesi bir araya getirerek birlik beraberliğimizi dayanışmamızı sağlamak şu günlerde birlik beraberliğe çok ihtiyacımız var hemşehri derneklerinde insanları hemşehriler olarak bir araya getiren temel öge ortak çıkarların ortak hedeflerin olduğuna inanmadır. Büyük şehirlerde özellikle yerel seçim dönemlerinde gözlenebilen verili siyasi ilişkiler ağının en önemli parçalarından birisini teşkil ediyor. Ankara’da yaşayan 1 milyon Yozgatlı hemşerilerimizin hiç bir zaman değeri bilinmedi hiç bir siyasi partinin arka bahçesi olmasına artık müsaade etmiyoruz. Ortak noktamız ortak paydamız Yozgatlı hemşehrilerimiz. Ankara ilçelerinde hiç bir belediyede başkan yardımcısı meclis üyemiz muhtarımız siyasi parti ilçelerinde yönetim kurulu üyelerimiz dahi yok önemli olan vaat etmek değil vaadi yerine getirmektir bundan sonra hiç bir şeyi sineye çekmeyeceğiz.
Tarafsız duruşumuz kararımız net çizgimiz sabittir bu çok kıymetli onurlu erdemli bir duruştur kendimize güvenimiz tamdır. Bu güne kadar hep sustuk suskunluğumuz asaletimizdendir. Bizler birlik ve beraberlik dayanışma içerisinde olduğumuz müddetçe sorunlarımızı el birliği içerisinde çözeceğiz. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.
HEMŞERİ DERNEKLERİ EŞİT OLMALIDIR
Koç: “Federasyon Genel Merkezimizde Aylık 25-30 bin kişiye dokunuyoruz. Birlik beraberliğimize milli ve manevi değerlerimize sahip çıkıyoruz birlik ve beraberlik ile çözülmeyecek konu aşılmayacak hiçbir engel yoktur. Yozgatlının olmadığı yerde Yozgatlılardan hiç bir siyasi parti oy yok bitti. Siyasetçiler Yozgatlılar gözünde güvenirliğini yitirmiştir siyaset arenasında adam yerine konulmamakta mağdur edilmekten bıktık usandık artık. Federasyonumuz hiç bir siyasi partinin seçim koordinasyonu merkezi değildir. Hep birlikte hareket ederek dayanışmayı birlik beraberlik içerisinde sırt sırtta vererek Yozgatlı hemşehrilerimiz mağdur olmayacak artık bitti. Hemşehri Derneklerine eşit adil olmadılar.” dedi.

Haber: Dilek Çelik

YOZGATLININ OLMADIĞI HİÇ BİR SİYASİ PARTİYE OY YOK!
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!