Yozgatlı kadın girişimci Zuhal Koçer’de Yozgat Tanıtım Günleri’nde stant açtı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Helvacı Zuhal markasıyla Yozgat’ta ürettiği helvaları dünyanın dört bir yanına gönderen Zuhal Koçer de, eşi ile birlikte Yozgat tanıtım günlerinde standını açtı.

Helvalarını taze taze fuar alanında üreten Zuhal Koçer Başkent Millet Bahçesindeki etkinlikte gördüğü ilgiden memnun olduğunu belirtti. Kadın girişimci olarak evinin üst katında imalatına başladığı helvaları, profesyonel bir şekilde ambalajlayıp tüketici ile buluşturan Zuhal Koçer, Ankara’da düzenlenen Yozgat Tanıtım Günlerinde standını açtı. İlk günden ziyaretçilerin ilgi odağı olmayı başaran Zuhal Koçer, bundan memnuniyetini dile getirdi. Zuhal Koçer sosyal medya platformu instagram üzerinde Helvaci_Zuhal hesabından dünyanın dört bir yanından müşterilere ulaşmaya başladığını belirterek, ilerleyen zamanda Yozgat’a tanıtım, ekonomi ve istihdam anlamında çok daha fazla katkı sunmayı hedeflediğini dile getirdi.

Yozgatlı kadın girişimci Zuhal Koçer’de Yozgat Tanıtım Günleri’nde stant açtı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!