Yozgatlı Dernekler Federasyonu boş durmuyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgatlı Dernekler Federasyonu boş durmuyor

Yozgatlı Dernekler Federasyonu hafta sonu yoğun geçen programları tamamladı. Programların yoğun olması münasebetiyle de Yozgatlılar bir araya geldi.

Federasyonun hafta sonu programı şu şekilde oldu: “Bir günde beş program, Federasyon Genel Başkanı Sayın Ahmet Koç Başkanımızın beraberinde Kırıkkaleliler Dernekler Federasyonu’nun 9.Olağan Genel Kurul Toplantı periyodu Genel Başkan ve yönetim kurulu seçimi ile tamamlandı.” ifadelerine yer verildi.

Seçimlere katılan Koç: “Kırıkkaleliler Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Sayın Cemal Sertkaya Başkanımız tekrar seçilerek güven tazeledi başkanımızı tebrik ediyoruz. Birlik beraberlik ve coşku içerisinde gerçekleştirildi. Genel Kurulun ardından Kırıkkaleliler Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Sayın Cemal Sertkaya Başkanımız Aşure ikramında bulundu. Bu mübarek günlerde birlik ve beraberlik içerisinde bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Muharrem Ayı’ndaki ikramlarımızı gelenekselleştirerek hem inançlarımızın gereğini yerine getiriyor, hem de vatandaşlarımızla bir araya gelip, kucaklaşıyoruz. Aşuremiz bereketli, birliğimiz daim olsun” dedi.

Koç, hemşerilerinin her anında yanında olduğunu göstererek: “Yozgatlı Dernekler Federasyon Lokalinde Yozgatlı hemşerilerimiz rahmetli Hafız Ahmet Başer ve Rahmetli eşi Ayşe Başer için ailesi tarafından Mevlid-i Şerif okundu Allah gani gani rahmet eylesin sevenlerine tüm aile bireylerine tekrar başsağlığı diliyoruz. Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Cemal Nallı Başkanımızın oğlu Dilek&Harun Genç çiftimizin düğün merasimine katılım gösterdik. Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Etimesgut Belediyesi Belediye Başkanı Sayın Enver Demirel Başkanımız tarafından bu yılda düzenlenen olan 25. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali büyük bir heyecanla katılım sağladık.”

Ardından Yozgatlı hemşerileriyle bir araya gelen Koç: “Yozgatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kültür Derneği programında Yozgat evimizi ziyaret edip hemşehrilerimizle sohbet ettik. Festivalde Yozgat Kültürü Tanıtıldı Yozgat’ın testi kebabı sahneden Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve protokol üyeleri tarafından kırıldı. Yozgat amatist taşı ve amatist tesbihi Sayın Enver Demirel Başkanımıza eşi İlknur Demirel hanımefendiye amatis kolyesi hediye edildi. Etimesgut Bölge Başkanımız Sayın Ebuzer Bakır Başkanımızı çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz başarılarının devamını canı gönülden temenni ediyoruz. Federasyon ailesi olarak bizde boş durmak yok güzelliklerin altına imza atmaya devam edeceğiz. Saygılar sunuyorum” dedi.

Haber Merkezi

Haber Merkezi

Yozgatlı Dernekler Federasyonu boş durmuyor
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!