‘’Yozgat’ın misyonu olmaya devam ediyoruz’’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zafer Türk mutfağı Travelers Choice  dünya restoranlar ödülü  aldı. Basın açıklaması yapan Gimat Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özışık; Bu ödülü almamızda bize destek olun Yozgat halkına, çalışanlarımıza siz basın mensuplarına ve bize güvenip gelen müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz. Dedi.

Gimat Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özışık; ‘’ Zafer Türk mutfağı olarak dünya restoranların hizmet sektörünün diyelim. Tripadvisor diye puanlama sistemi var. Orada Yozgat adına bir ödül aldık. Türkiye’de bu ödülü Yozgat adına almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu ödülü almamızda bize destek olun Yozgat halkına, çalışanlarımıza siz basın mensuplarına ve bize güvenip gelen müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz.’’ dedi

Özışık ; “Bu ödülün özelliği şu, bütün dünyadan puan verilmesi. Bir de dünya çapında bir ödül olması. Buraya sahte yorumcu falan katılma şansı çok az.  Diğer gruplar gibi On iki aylık süre boyunca dünyanın dört bir yanındaki gezginlerden ve restoran müşterilerinden toplanan yorumlara ve görüşlere dayalı olarak gezginlerin en sevdiği destinasyonları, otelleri, restoranları yapılacak şeyler ve daha fazlasını ödüllendirir sürekli olarak harika yorumları alan işletmeleri takdir etmek amacıyla verilmektedir. ödülü kazananlar . Tripadvisor orada kayıtların ilk Yüzde onu arasında yer alır. Yani dünyadaki ve Türkiye’deki lokantaların yüzde onunla yer alıyoruz.

 Ödülün değerlendirme süresi içinde eşit sayıda yorum almış olması ve  Tripadvisor minimum baloncuk puanını koruması veya aşması gerekir. Belirli ödül alt kategoriler için konuk deneyimlerinin türü ve tesiste sunulan olanaklar gibi ek uygunluk kriterleri geçerlidir demiş. Bunun çok kriterleri var. Bu kriterleri yerine getirdik çok şükür. Tabi en önemlisi hijyen, lezzet. bu müşteri memnuniyeti önemli. Biz bu ödülü aldık, Yozgat halkına armağan ediyoruz. İnşallah bu ödülü hayatta olduğumuz sürece almaya devam edeceğiz. “şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

‘’Yozgat’ın misyonu olmaya devam ediyoruz’’
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!