YOZGAT’A YENİ GÖĞÜS HASTALIKLARI DOKTORU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, sağlık hizmetlerini güçlendirmeye devam ediyor. Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı’na atanan Dr. Öğr. Üyesi Cihan Aydın, görevine başlayarak hasta kabulüne başladı.

Daha önce Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı’na atanan Prof. Dr. Zehra Seyfikli ve Beyin ve Sinir Cerrahi Anabilim Dalı’na atanan Dr. Öğr. Üyesi Şahin Kenan Deniz’den sonra, Dr. Öğr. Üyesi Cihan Aydın da Üniversitenin Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde hasta kabulüne başlayan isimler arasına katıldı.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Anabilim Dallarında Öğretim Üyesi kadrolarımızdaki eksiklikleri hızla tamamlıyoruz. Göreve geldikten sonra Araştırma ve Uygulama Hastanesinde eksikliği hissedilen branşların tamamlanmasına yönelik başlattığımız çalışmaların meyvelerini almaya başladık. 3 Öğretim Üyesinin atamasını gerçekleştirerek hasta kabulüne başladık. Halkımıza daha nitelikli ve kaliteli hizmet sunma noktasında kadromuzu her geçen gün güçlendiriyoruz” dedi.

Rektör Yaşar, ayrıca kısa bir süre içinde kulak burun boğaz polikliniğine bir profesör hocanın atanacağını ve diğer branşlarda da kadroların tamamlanması için çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirtti.

HABER MERKEZİ

YOZGAT’A YENİ GÖĞÜS HASTALIKLARI DOKTORU
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!