YOZGAT VE GÜNDEM

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yerel seçim startının çoktan verilmesi hasebiyle, bu kaos uzun süre devam edeceğe benziyor. Bu konu üzerinde ağırlıkla durulması gerektiğini bizlerde gayet iyi biliyoruz.

Bu vesileyle “Merhaba Yozgat” gazetesi olarak, Yozgat’ın gerçek gündemini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Önceki gün yayınlamış olduğumuz istifa haberi, çeşitli söylemlere neden olsa da, haberin gerçeklik payı dün netlik kazandı. Dün Boğazlıyan İlçe
[12:17, 17.02.2023] …: Başkanı Nafiz Bayer, basın açıklaması yaparak, istifasını açıklayarak, haberin gerçekliğini kanıtlamış oldu.

Gerçek gündemleri takip eden gazetemizin farkı ön plana çıkmaya ve önümüzdeki seçim dönemi boyunca da belirginleşmeye devam edecek.

Yozgat haberlerinin dışında, ticari yönde, ilimizin potansiyellerini çeşitli röportaj ve özel haberlerle ön plana çıkarmaya devam eden gazetemiz, siyasi açıdan da bakıldığında, Yozgat’ın gerçek gündemini sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Ticari ve siyasi açılardan gazetemizin farkını bizimle beraber yaşamaya ve Yozgat’ın
[12:18, 17.02.2023] …: gündemini bizimle izlemeye devam edeceksiniz. Yerel seçim dönemi boyunca gazetemiz çalışmalarına hız verecek ve okurlarımıza gündemi yansıtmaya devam edecek.

Kulaktan duyma sözlerle değil, yaşanan olayların güncelliği çerçevesinde haberlerimizi paylaşmaya özen gösteriyoruz. Gazetemiz ile ilimizle paylaştığımız güncel olayları ve
[12:19, 17.02.2023] …: Yozgat’ın gündemini, internet sayfamızdan da Türkiye’deki ve Dünya’nın her yerinde bulunan Yozgat’lı vatandaşlarımızla da paylaşmaya devam edeceğiz.

Hedeflerimizi bir biri ardına yerine getirirken, bizim yanımızda bulunarak bize destek olmaya devam eden herkese teşekkür ediyoruz. Gazetemiz sizin sesiniz olmaya devam edecektir.

YOZGAT VE GÜNDEM
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!