Yozgat Valiliği Uyardı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Valiliği tarafından halkın huzurunu korumak adına gece saatlerinde yüksek sesle müzik dinlenmemesi hususunda bir açıklama paylaşıldı.

Açıklamada, özellikle gece saatlerinde insanların dinlenmeye çekildiği vakitlerde, araçlarda ve motosikletlerde abartılı egzoz ve yüksek sesle müzik dinlemekten kaçınılması konusunda uyarı yapıldı.

Bu amaçla kentin güzelliği ve halkın huzurunu korumak için, trafik denetimlerinin artırılacağı belirtildi.

Valilik tarafından yapılan açıklamada: “Özellikle gece saatlerinde insanlarımızın dinlenmeye çekildiği bu özel vakitlerde, saygı ve hoşgörü çerçevesinde davranmak her birimizin insani görevidir. Lütfen araçlarımızda ve motosikletlerimizde abartılı egzoz ve yüksek sesle müzik dinlemekten kaçınalım.

Bu amaçla kentimizin güzelliğini ve halkımızın huzurunu korumak için, trafik denetimlerimiz artırılacaktır. Amacımız ceza kesmek değil, kentimizin huzurunu sağlamaktır.

Lütfen, belirlenen standartlarda egzoz sistemlerini kullanıp, aşırı gürültüye sebep olacak şekilde de müzik dinlemekten kaçınalım.

Bu sayede hemşehrilerimizin huzurunu koruyarak, güzel Yozgat’ımızı daha da güzelleştirebiliriz.” İfadelerine yer verildi. Haber Merkezi

Yozgat Valiliği Uyardı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!