YOZGAT TES SAHAYA İNDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Türk Eğitim-Sen Yerköy’de saha çalışmalarına başladı.

Eğitim çalışmaları için bir araya gelen üyeler okulları ziyaret ederek belirli konu başlıkları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Türkiye Kamu Sen Yozgat İl Başkanı Mahmut Sunay Kabayel ve beraberinde ki üyeler, Yerköy – Şehit Mehmet Tez Anadolu Lisesi, Yerköy – Ibni Sina Mtal, Yerköy – Şehit Ferhat Gokdemir Mtal, Yerköy – Şehit Yücel Yılmaz Rehberlik Araştırma Merkezi, Yerköy – Şehit Hayrettin Arslan Mesem’i ziyaret ettiler.
Kabayel: “Eğitim çalışmalarımız ile bir araya geldik. Gündemimizde Meslek Kanunu, toplusözleşme, memurzammı, Öğretmenlik Mesleğinin İtibarı, Yeni Eğitim-Öğretim dönemi hakkında konuşma fırsatı bulduk. Türk Eğitim-Sen dün olduğu gibi eğitim çalışanlarının her zaman yanındadır. Devlette devamlılık esastır. Bir karar alınıyorsa bu eğitim çalışanlarının lehine ise tamam deriz. Yok değilse karşısında dururuz. Aramıza katılıp bizlere güç veren 7 arkadaşımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haber: Özlem Yazarel

YOZGAT TES SAHAYA İNDİ
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!