“Yozgat ‘ta dostluğu zirvede tutacağız”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı Ömer Aydoğmuş, hiç bir siyasi ayrım yapmadan dostluk maçlarına devam ettiklerini belirtti.

Başkan Aydoğmuş, sosyal faaliyetlere verdikleri desteklerden dolayı Vali Ziya Polat, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse ve 7-12 yaş arası dostluk turnuvasına ev sahipliği yapan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Çoşar’a teşekkür etti.

Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü Başkanı ve Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı Ömer Aydoğmuş yaptığı açıklamada: “Akdağmadeni ilçemizde başlayan dostluk maçlarını Çandır ve Sarıkaya ilçelerimizde yaptık. 13 Ağustos Pazar günü ise Yozgat ilçeler arası dostluk maçları kapsamında Boğazlıyan ilçesinde bir turnuva düzenlediklerini söyledi.

Başkan Aydoğmuş ; Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü olarak Yozgat ilçeleri arası birlik beraberliği sağlamak için hiç bir siyasi ayrım gözetmeden dostluk maçları yapamaya devam ediyoruz. Bu bağlamda Yozgat İlçeri arasında dostluk müsabakaları yapacağımızı duyurmuştuk. Önce Akdağmadeni ilçemizde Yozgat Beldiye Spor ile başlayan maçlarımızı Çandır ve Sarıkaya ilçelerimize evsahipliğinde devam ettik.

13.Ağustos Pazar günü de Boğazlıyan İlçemize misafir olduk ve Akdağamdeni Gücü Spor Kulübü Antrenörü Hakan Altın ve Kulüp koordinatörü İsmet Yaşar ın koordinasyonunda bir turnuva düzenledik. Turnuvaya Akdağmadeni Gücü Spor Sivas Spor Okulu, Boğazlıyan Şeker Spor, Çandır Spor, Sorgun Sivas Spor Okulu, Sarıkaya Belediye Spor ve Yerköy Spor katıldı.

Başta bizleri sıcak bir ilgiyle karşılayan, turnuvanın ev sahipliğini ve açılışını yapan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar olmak üzere turnuvayı koordine eden kulübümüz antrenörü Hakan Altın, İsmet Yaşar ve turnuvaya katılım sağlayan Boğazlıyan Şeker Spor, Çandır Spor, Sorgun Sivas Spor Okulu, Sarıkaya Belediye Spor ve Yerköy Spor kulübü başkanlarına ve sporcularına teşekkür ediyor , gösterdikleri dostluk ve kardeşliklerinden dolayı kutluyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Güzel bir turnuva oldu. İnşallah okullar açılana kadar diğer ilçelerde dostluk maçları yapmaya devam edeceğiz, bu sayede hem gençlerimizi sokaklardan koruyacağız hem de birlik beraberliği sağlayacağız dedi.

Bugüne kadar Yozgat ‘ta sosyal faaliyetlere destek veren Yozgat Valimiz Sayın Ziya Polat beye Yozgat belediye başkanı Celal Köse’ye ilçe belediye başkanlarına, siyasi parti il ve ilçe başkanlarına ve ekonomimizin bel kemiği esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki faaliyetlerde daha fazla destek vereceklerini umut ediyorum. Son olarak şunu söylemek istiyorum.

Yozgat ‘ta göreve başladığı günden bugüne kadar hiç bir ayrım yapmadan birlik ve beraberliği göz ardı etmeden hizmet eden Sayın Valimiz Ziya Polat beye de Yozgat ‘ta verdiği hizmetlerinden dolayı buradan teşekkür etmek istiyorum. Yeni görevinde de başarılar diliyorum.  Sayın Valimiz Ziya Polat a yeni görev yeri Kars ilinde başarılar diliyorum” dedi. Haber Merkezi

“Yozgat ‘ta dostluğu zirvede tutacağız”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!