Yozgat Şehir Hastanesi’nden Hasta Memnuniyeti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Şehir Hastanesi’nde tedavi gören hastalar, aldıkları hizmetten memnun olduklarını dile getirdi. Hastane yönetimi, her hafta bir servisi ziyaret ederek, hasta ve personellerin taleplerini dinliyor.

Hastane Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan, ziyaretlerin olumlu dönüşler aldığını söyledi. “Hastalarımızla ve hasta yakınlarımızla beraber personelimizle görüşerek sağlıkta hizmet çıtamızı daha da üst seviyelere çıkaracağız” dedi.

 “Yurt Dışındaki Hastanelere İmreniyorduk”

Fizik Tedavi Hastası Fatma Yöndemli , yurt dışında gördüğü hastaneleri aratmayan bir hizmet aldığını ifade etti. “Yozgat Şehir Hastanesi’ne geldiğim günden bugüne tam bir aile ortamında tedavimi alıyorum. Doktorlarımız, hemşirelerimiz, temizlik personelimiz her konuda çok ilgili ve alakalı. Yurt dışındaki Hastanelere imreniyorduk, bugün aynılarını vatanımızda görmek gurur verici, Bugün burada bizi Başhekimimiz yönetimi ile birlikte ziyaret etti. Tüm servis çalışanlarına, hastane yönetimine ve Başhekimimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başhekim Kozan, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, her ayrıntıyı düşünüp eksikliklerimizi belirliyoruz, varsa aksayan yerlerin düzelmesi için çalışıyoruz dedi. Kozan “Yozgat Şehir Hastanesi Yönetimimizle birlikte her hafta bir servisimizi ziyaret edeceğiz. Öncelikle tedavi alan hastalarımızın aldıkları tedavi konusunda isteklerini, varsa şikâyetlerini dinliyoruz. Yönetimdeki doktorlarımız ve müdürlerimiz kendi branşlarında kontrollerini yaparak hastaya yalnız olmadığını hissettirmeye devam ediyor” dedi.


Haber Merkezi

Yozgat Şehir Hastanesi’nden Hasta Memnuniyeti
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!