YOZGAT ŞEHİR HASTANESİ ÖĞRENCİLERE YOL HARİTASI OLUYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Yozgat Şehir Hastanesini gezerek mesleki bilgi aldılar.

Yozgat Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Okul müdürü Mehmet Vurmaz, branş öğretmenleri ve öğrencilerden oluşan ve gelecekteki meslek seçimleri hakkında bilgi sahibi olmalarına olanak tanıyan gezi programı 2 gün boyunca devam etti.

GELECEKTEKİ MESLEĞİMİ SEÇİYORUM

Ziyarete gelen heyet Türkiye’nin ilk şehir hastanesi olma özelliğini taşıyan Yozgat Şehir Hastanesinde genel kamu işleyişinin yansıra, ISS İşletme Hizmetleri’nin hastanedeki hizmet branşlarındaki birimleri hakkında yerinde brifing aldılar.

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Mustafa Kozan’ı ziyaretinde bir açıklama yapan Okul Müdürü Mehmet Vurmaz, öğrencilerin gelecekteki mesleklerini seçmeleri açısından çok önemli bir program olduğunu dile getirerek konuşmasına şöyle devam etti :

‘’Öğrencilerimizin, mesleki öğrenimleri için uygulama alanları olan Yozgat Şehir Hastanesinde öğrencilerimizin geleceğe hazırlamakta göstermiş olduğu yoğun ilgi, değer ve itinalı katkıları için Başhekimimiz Uz.Dr.Mustafa Kozan olmak üzere, hastane yönetimi ve çalışanlarına, ISS İşletme Hizmetleri Müdürü M.Övünç Zeytinci ve ekibine çok teşekkür ederim.”

TÜM AMACIMIZ YOZGAT’A HİZMET

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Mustafa Kozan, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ekibinin ziyaretinde “Geleceğimizin yapı taşları olan öğrencilerimizin her zaman hizmetindeyiz, tüm amacımız kendi olanaklarımız dahilinde Yozgat’a hizmet etmektir.” diyerek şunları söyledi: 

“Şehir Hastanesi olarak amacımız her zaman Yozgat’a hizmet etmektir. Bugün, geleceğimiz olan öğrencilerimizi hastanemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.  Onlara yapacağımız her katkı bizler için çok önemli. Öğrencilerimiz okuldaki teorik eğitimlerinin yanında, uygulama alanı olan hastanemizden gözlemlediği her bir bilgi ileride mesleklerini seçmeleri açısından bir yol haritası olacaktır. Bu bilgiler iş hayatlarında mutlaka karşılarına çıkacak ve başarıyla altından kalkacaklardır. Kendilerine her türlü destek ve imkanı sağlamaya devam edeceğiz. Öğrencilerimize eğitimlerinde çok çalışmalarını tavsiye ediyor, ziyaret için okul müdürümüze, branş öğretmenlerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum”

Yozgat Şehir Hastanesindeki 2 gün süren eğitimde; öğrenciler, eğitmenlere sık sık sorular sorarak bilgiler aldı.

YOZGAT ŞEHİR HASTANESİ ÖĞRENCİLERE YOL HARİTASI OLUYOR
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!