YOZGAT ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMİ UZ.DR. KOZAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Mustafa Kozan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kentte görev yapan gazetecilerle bir araya gelerek hastane hakkında bilgiler vererek Gazeteciler gününü kutladı.

Yozgat Şehir Hastanesi yemekhanesinde basın mensuplarıyla buluşan Başhekim Kozan, yemek sonrasında başhekimlikte gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Başhekim Kozan, Yozgat’ta mesai kavramı gözetmeksizin Yerel ve Ulusal basın mensuplarının  fedakarca görev yaptığını dile getirerek şunları söyledi : “Basın mensuplarımız, Hem Yozgat genelinde yaptığı çalışmalarla hem de Hastanemizin işleyişi ile de ilgili kamuoyunu doğru bilgilendirmek için gece gündüz mesai yapmaya devam ediyor. Basınımız yapılan işlerin tanıtım açısından çok önemli. Türkiye’nin ilk şehir hastanesi olması açısından Hastanemiz her zaman göz önünde ve biz de bunun farkındayız. Amacımız hastalarımızın tedavisini tam olarak Hastanemizde yapmak ve memnun bir şekilde evlerine göndermektir. Bu kapsamda yaptığımız ameliyatları, hastanemizdeki yenilikleri,  haber yapan, kamuoyuna aktaran yine sizlersiniz. Görevini fedakârca yapan siz değerli gazetecilerimizin gününü kutluyorum.” dedi.

Başhekim Uz.Dr. daha sonra Başhekimlik odasında Hastane ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında gazetecilerin sorularını cevapladı.

YOZGAT ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMİ UZ.DR. KOZAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!