“YOZGAT İLÇELERİ ARASINDA BİRLİK VE BERABERLİK”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı ve Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü kurucusu Ömer Aydoğmuş ilçeler arası dostluk müsabakaları kapsamında Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü Sivas Sporokulu öğlencilerini Sarıkaya ilçesine gönderdi.
Kulüp Başkanı Ömer Aydoğmuş açıklamasında, “Yozgat ‘ta İlçeler arası birlik beraberlik ve dostlukların kurulması ve yaşatılması için bir ay önce Yozgat Belediye Spor öğrencileri Akdağmadeni ilçesine gelerek Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü 8 – 12 yaş arası öğrencilerimizle dostluk müsabakası yaptı. Verimli ve güzel bir müsakaba oldu.
Bu haftada da, Akdağmadeni Gücü Spor Kulübüne kayıtlı 75 sporcu öğrencimizi dostluk müsabakaları kapsamında Sarıkaya ilçemize gönderdik.
Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü Sivas Spor Okulu öğrencilerimiz Kulüp yöneticimiz İsmet Yaşar hocamızın koordinasyonunda ve Kulüp Antrenörümüz Hakan Altın gözetiminde 75 öğrencimizi Sarıkaya Belediye Spor 8- 12 yaş arası sporcu öğrencilerle dostluk maçı yapmak için Sarıkaya ilçemize gönderdik.
Gösterdikleri güzel dostluklarından ve İlgi alanlarından dolayı Sarıkaya Belediye Başkanı ve Sarıkaya Spor Kulübü Başkanı Ömer Açıkel ve Kulüp antrenörü Cengiz Güçlüer ile sporcu kardeşlerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Aydoğmuş sözlerine şöyle devam etti; ”Güzel ve verimli bir maç oldu. Bu tür organizasyonlar Yozgat’ta ilçeler arasında birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşliği pekiştirir. İnşallah yaz sporları kapsamında öğrencilerimizi diğer ilçelerimize götürüp hem ilçeleri tanımaları hem de arkadaşlık ve dostlukların kurulmasını sağlayacağız. Böylece İlçeler birbirini daha iyi tanıyacak, Yozgatlı birbirine daha yakın ve daha sıcak olacak.” Haber Merkezi

“YOZGAT İLÇELERİ ARASINDA BİRLİK VE BERABERLİK”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!