Yozgat İl Özel İdaresi 2024 Yılı Bütçesi Onaylandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat İl Özel İdaresi 2024 Yılı Bütçe görüşmelerinin son oturumu Vali Mehmet Ali Özkan’ın katılımı ile İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Vali Özkan, 2024 yılı bütçesinin Yozgat’a, ilçelere ve köylere  hayırlı olması temennisinde bulundu.

Vali Mehmet Ali Özkan , bütçe görüşmelerinin son oturumuna katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Özkan, “Yozgat İl Özel İdaresi, ilimizin en önemli kurumlarından biridir. Yaptığı hizmetlerle ilimizin her köşesine dokunmaktadır. 2024 yılı bütçesi, ilimizin ihtiyaçlarına ve önceliklerine uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Bütçenin ilimize, ilçelerimize ve köylerimize hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Özkan, bütçenin hazırlanmasında ve görüşülmesinde katkı sağlayan İl Genel Meclisi Başkanı İskender Nazlı , İl Genel Meclisi Üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Yılmaz  ve personeline teşekkür etti.

Haber : Özlem Yazarel

Yozgat İl Özel İdaresi 2024 Yılı Bütçesi Onaylandı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!