“YOZGAT İÇİN BİR ARAYA GELDİLER”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat için bir araya gelen 8 parti il başkanı, Yozgat hakkında istişare yaptılar.

Deva Partisi İl Başkanı Mustafa Bulut, İYİ Parti İl Başkanı Mustafa Görkem Taştan temsilen İl Başkan Yardımcısı Ahmet Başol, Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Demirel Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Abdullah Yaşar, Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Aydoğmuş, Demokrat Parti İl Başkanı Hüsamettin Üzümveren, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Süleyman Adıgüzel, Turan Harekatı Partisi İl Başkanı Yaşar Özer yemekte bir araya geldiler.

Açıklama yapana Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı Ömer Aydoğmuş: “Derdimiz Yozgat dedik, Yozgat’ta bir şeyler değişmeli dedik ve 8 il başkanı bir araya gelerek Yozgat’ın geleceği ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Deva Partisi İl Başkanı Mustafa Bulut, İYİ Parti İl Başkanı Mustafa Görkem Taştan temsilen İl Başkan Yardımcısı Ahmet Başol, Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Demirel Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Abdullah Yaşar, Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Aydoğmuş, Demokrat Parti İl Başkanı Hüsamettin Üzümveren, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Süleyman Adıgüzel, Turan Harekatı Partisi İl Başkanı Yaşar Özer ve partilerin merkez ilçe başkalarının katılımıyla bir araya geldik. Derdimiz Yozgat dedik ve Yozgat’ın geleceğini konuştuk. Güzel ve verimli bir toplantı oldu. İnşallah kazanan Yozgat olacak.” dedi.

Haber: Dilek Çelik

“YOZGAT İÇİN BİR ARAYA GELDİLER”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!