Yozgat Gençlik Merkezi’nde Ağız ve Diş Sağlığı Haftası Etkinliği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Gençlik Merkezi, Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kapsamında gençlere yönelik önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Gençlik merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte, gençlere ücretsiz ağız ve diş sağlığı taraması yapıldı.

Etkinliğin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yönetimi ve deneyimli diş hekiminin destekleri büyük rol oynadı. Yapılan taramalarla gençlerin ağız ve diş sağlığına dair bilinçlenmeleri hedeflendi.

Yozgat Gençlik Merkezi tarafından yapılan açıklamada “Gençlerin sağlıklı bir yaşam sürmelerini desteklemek amacıyla düzenlediğimiz bu etkinlikteki katkılarından dolayı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yönetimine ve değerli diş hekimimize teşekkür ederiz. Ağız ve diş sağlığının önemine dikkat çekmek, gençlerimizin bu konuda bilinçlenmelerini sağlamak için gerçekleştirdiğimiz bu etkinlik, sağlıklı bir toplumun oluşturulmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir.” sözlerine yer verdi.
Haber : Özlem Yazarel

Yozgat Gençlik Merkezi’nde Ağız ve Diş Sağlığı Haftası Etkinliği
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!