‘Yoğun Bakım Hemşireliği’ Sertifika Programı Başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Şehir Hastanesinde yaklaşık bir ay sürecek ‘Yoğun Bakım Hemşireliği’ Sertifika Programına çevre illerde ve Yozgat’a görev yapan hemşireler katıldı.

Sertifika programına katılan kursiyerler için düzenlenen kahvaltı da program açılış konuşmasını yapan Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan:
”Hemşirelik mesleği sağlıkta en geniş çalışma alanına sahip meslek kollarından birisidir. Bu sebeple hemşireliğin çeşitli alanlarda profesyonelleşmesi önem arz etmektedir. Bizlerde buna vesile olmak adına hastane yönetimi olarak her zaman tecrübelerimizi paylaşmaktan, yeniliklerden ve kaliteden yana olan tavrımızı sürdürüyoruz.
Türkiye’nin ilk şehir hastanesi olarak fiziki, teknik ve tecrübe olarak çok iyi durumdayız. Son yıllarda hastanemizde hizmet veren yoğun bakım ve yatak sayımızı arttırdık. Emeğini hiç bir zaman esirgemeyen ve özveriyle çalışan personellerimizle halkımızın 7/24 hizmetindeyiz. Bu program sürecinde sizlerle tecrübelerimizi paylaşacağız. Programımıza katkı ve emek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor, kursiyerlerimize başarılar diliyorum.” Dedi.
Haber Merkezi

‘Yoğun Bakım Hemşireliği’ Sertifika Programı Başladı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!