Yodes’den En Güzel Pozu Sen Ver Yarışması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Kültürel Değerleri Koruma Tanıtım ve Sanat Derneği (YODES) “En Güzel Pozu Sen Ver” Yarışması düzenliyor.

09 Ağustos 2023 Çarşamba Günü Saat 18.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda stant açarak Yozgat Saat Kulesi temalı fotoğraf yarışması düzenliyor. Katılımcılar Saat Kulesi önünde poz vererek fotoğraf çekimi olacak ve sosyal medyadan en çok beğeni alan kişi birinciliği hak etmiş olacak.

YODES Başkanı Meltem Yılmaz yaptığı açıklamada; “Yozgat Saat Kulemizi gündemde tutmak, insanlara derneğimizi tanıtmak amacıyla bu yarışmayı düzenlemeye karar verdik. Yozgat Saat Kulemizle fotoğrafı olmayan kalmasın. Nasıl İzmir Saat Kulesi ünlü ise, bizim Yozgat Saat Kulemiz neden ünlü olmasın. Sosyal medyada Saat Kulemizi görünür kılmak istedik. Sizin de tarihi Yozgat Saat Kulemizle profesyonel bir fotoğrafınız olsun isterseniz sizi bekliyoruz, üstelik ücretsiz. Derneğimizin Yönetim Kurul Üyesi Fotoğraf Sanatçısı kıymetli arkadaşımız İbrahim Aslan çekim yapacak. Instagram sayfamız @yodes.66 takip ederseniz mutlu oluruz” dedi. Haber Merkezi

Yodes’den En Güzel Pozu Sen Ver Yarışması
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!