YILMAZ, ‘’SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK’’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DEVA Partisi Yozgat İl Başkanı İsmail Yılmaz, 2023 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimleri için Yozgat’ta seçim startı verdiklerini söyledi.

Merhaba Yozgat Gazetemizi ziyaret eden İl Başkanı İsmail Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Bulut ve yönetim kurulu üyeleri seçim çalışmaları hakkında Gazetemiz sahibi Ahmet Büyüksoy’a bilgiler verdi.

Başkan Yılmaz, “Yozgat’ımız kış memleketi. Vatandaşımız gelen doğal gaz faturalarından dolayı kombiyi açamaz oldu. Marketler, Pazar yerleri adeta yangın yeri. Tarım ve hayvancılık şehri olan Yozgat’ımızda hem tarım hem hayvancılık bitme noktasına geldi. Çiftçimiz tarlasını ya ucuz gübre ile ekti yada gübresiz ekmek zorunda kaldı. Hayvan yem fiyatlarının pahalı olması hayvan üreticileri ve besicileri zor durumda bıraktı.
Biz sürekli sahadayız ve bugün itibariyle seçim çalışmalarına başladık. Bu işe ilk olarak ilimizdeki gazeteleri ziyaret ederek başladık. Kapı kapı dolaşarak partimizin ve Genel Başkanımızın politikalarını, projelerini vatandaşlarımıza anlatacağız. Bu önümüzdeki seçimi köprüden önceki son çıkış olarak görüyor ve ülkemizi aydınlık yarınlara kavuşturacak kararı hemşerilerimizin vicdanlarının sesi ile sandıkta vereceklerine yürekten inanıyoruz. Çünkü biz her zaman halkımızın içindeyiz. Doğalgaz, elektrik, mutfak masrafı, öğrencilerin durumu kısacası hayat pahalılığı bu gidişin artık değiştirilmesini zorunlu bir hale getirdi. ”diye konuştu.
» Haber Merkezi

YILMAZ, ‘’SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK’’
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!