“Yiğidin harman olduğu Yozgat’ımıza hoşgeldiniz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı ve Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü Başkanı Ömer Aydoğmuş Vali Mehmet Ali Özkan a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Ömer Aydoğmuş yaptığı açıklamada, “Yozgat Valisi olarak atanan Sayın Valimiz Mehmet Ali Özkan beyi, Merkez İlçe Başkanım Ali Polat ve Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü Antrenörümüz Hakan Altın ile birlikte ziyaret ettik. Yozgat anadolunun göbeğinde Sosyal, ekonomik, eğitim, istihdam ve sağlık alanında  garip kalmış bir şehir olmasının yanında Yozgat, vatan savunmasında ençok şehit veren önemli bir şehirdir. Bu denli garip kalmış ama önemli olan şehrimize ülkenin zor yerlerinde görev yapmış kıymetli bir valinin atanması bizleri memnun etmiştir. İnanıyorumki, Sayın Valimiz, siyaset üstü olacak, Yozgat halkımıza hizmet edecektir. Görev yaptığı illerde olduğu gibi Yozgat ‘ta da hakkı ve hakkaniyeti gözeterek halkımızı siyasetçiye mahkum etmeyecek, devletin kapısını halkımıza açık tutacak, halkın içinde olacak halkla bir yaşayacaktır,  temennimizde bu yöndedir. Sayın Valimize Yiğidin harman olduğu Yozgat’ımıza hoşgeldiniz diyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Haber Merkezi

“Yiğidin harman olduğu Yozgat’ımıza hoşgeldiniz”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!