Yerköy TSO, TOGG aldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yerköy Ticaret Sanayi Odası Başkanı Coşkun Kahraman vizyon ilçesine sahip olduklarını gururuna yakışır olarak TOGG aldıklarının müjdesini duyurdu.

Kahraman: “Dün Hayal ettik bugün Allah’ım bize de nasip etti. Türkiye’nin Yüz Yıllık hayali Yerli ve Milli ilk otomobili TOGG marka elektrikli akıllı aracımızı. Yerköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri olarak Yozgat’ın vizyon ilçesi her zaman ilklerin ve gelişimin öncüsü olan Yerköyümüze ilk elektrikli TOGG marka aracı getirmenin mutluluğunu sevincini yaşıyoruz. Cumhurbaşkanımızın baba yiğitler arıyorum yok mu bu ülkede Babayiğitler sözünden hareketle beş babayiğidi bir araya getirip gecesini gündüzüne katan büyük zorlukları bir bir aşan Türkiye’nin ilk elektrikli otomobil fabrikasını kuran Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği başkanım babayiğitlerin de başkanı ağabeyim Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na başta olmak üzere emeği geçen herkese saygılarımı hürmetlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. İyi ki varsınız Allah’ım emeklerinizi zayi etmesin Sağlıklı sıhhatli hayırlı ömürler versin inşallah” dedi.
HABER MERKEZİ

Yerköy TSO, TOGG aldı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!