Yaz Kampı Öğrencileri Çekerek Gezisine Katıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat İl Müftülüğü tarafından İmran Yatılı Yaz Kursunda açılan yaz kampına devam eden öğrencilere yönelik Çekerek İlçesi gezi programı düzenlendi.

İl Müftülüğü tarafından gerçekleştirilen kamp programı kapsamında oluşturulan Maneviyat İstasyonlarında öğrenciler, Kur’an-ı Kerim ve dini bilgiler derslerinin yanı sıra sosyal, kültürel ve eğitici aktivitelere katıldı. İmran Yatılı Kız Kur’an Kursu Öğretici ve Yaz Kampı öğrencilerinin katıldığı gezi programında; Çekerek Millet Kıraathanesi, Bilim Merkezi, Rafting Alanı ,Şato Piknik Alanı ,Lavanta Bahçesi, Lavanta Adası gibi birbirinden güzel mekanlar ziyaret edildi. Ayrıca Bilim Merkezine yapılan ziyarette; İlk Yardım Atölyesi ,Akıl Zeka Beceri Bölümü,Yaşam atölyesi (Biyoloji ve Kimya bilimlerini içeren) ,Teknoloji atölyesi (Fizik ve Mühendislik bilimlerini içeren) öğrencilere tanıtıldı.
Çekerek Kaymakamlığı tarafından geziye katılan öğrencilere ikramda bulunuldu. Öğrenciler, kampta olmaktan duydukları memnuniyeti her fırsatta dile getirdi.

Yaz Kampı Öğrencileri Çekerek Gezisine Katıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!