“Yatırımcıların emrindeyiz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bozok OSB’de savunma ve sivil alanlarda faaliyet gösterecek olan, geçtiğimiz ay yer tahsisi yapılan ve sözleşmesi imzalanan Meta Yıldız Savunma Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Orakçı, Vali Mehmet Ali Özkan’ı ziyaret etti.
Kuracakları fabrika hakkında Vali Özkan’a bilgi veren Orakçı, “Firmamız savunma ve sivil alanda faaliyet göstermekte olup insansız hava aracı üretimi yapıyoruz.” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Özkan, “İlimizde şu anda birisi özel olmak üzere dört adet Organize Sanayi Bölgesi bulunmakta. Bunlardan birisi de Bozok OSB. Firmamıza geçtiğimiz ay yer tahsisi yapıldı ve sözleşmesi imzalandı. İlimize ve yatırımcı firmamıza hayırlı olmasını diliyorum. Bizler devletimizin vermiş olduğu tüm imkanlarla yatırımcılarımızın emrinde olduğumuzu belirtmek istiyorum. Yozgat’a yatırım yapan, istihdam sağlayan tüm müteşebbislerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

“Yatırımcıların emrindeyiz”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!