YALÇINKAYA, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti çatısı altında uzun yıllar hizmet veren ve Yerköy’ün önde gelen iş insanlarından olan Süleyman Yalçınkaya, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Yerköy Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

2003 yılında AK Parti teşkilatına katıldığını vurgulayan Yalçınkaya, o günden bu yana aynı aşk ve şevkle partisine hizmet ettiğini belirtti. Yalçınkaya, “Dün olduğu gibi bundan sonrada hizmetlerimize daha büyük ve Yerköy’ümüze güzel hizmet ve eserler bırakabilmek için önümüzdeki yerel seçimlerde belediye başkanlığı aday adaylığımı açıklıyorum. İnanıyorum ki; sizlerin de desteği ile hedefimize hep beraber yürüyeceğiz. Bu yolda bugün buraya kadar gelerek destek ve gönül veren kıymetli muhtarlarıma, ağabeylerime ve kardeşlerime canı gönülden teşekkürlerimi sunar, tüm Yerköylü hemşerilerimizi de saygı ve muhabbetle selamlıyorum.”diye konuştu.
Yalçınkaya’nın aday adaylığı, Yerköy’deki siyasi ve yerel çevrelerde büyük bir ilgi ve destekle karşılandı.
Yalçınkaya’ya destek veren muhtar ve vatandaşlarda aday adaylığı açıklamasının ardından Yalçınkaya’yı tebrik ederek, “Süleyman Bey’in başkan seçilmesi halinde ilçemizi yeni hizmet ve yatırımlarla buluşturacağına yürekten inanıyoruz. Kendisi ilçemizde sayılan ve sevilen esnaflarımızın başında geliyor. Bugünde kendisine destek olmak için buradayız. Bu vesile ile kendisine çıkmış olduğu bu kutsal yolda başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Haber: Özlem Yazarel

YALÇINKAYA, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!