YALÇIN’DAN TEBRİK VE TEŞEKKÜR MESAJI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, yaptığı sosyal medya paylaşımı ile Akdağmadeni Fen Lisesi 12.sınıf öğrencisi Damla Eroğlu’na ve aynı okulda görev alan öğretmen Zafer Özışık’a teşekkürlerini iletti.

Yozgat Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine ilk yazdığı kitabı getiren 12.sınıf öğrencisi Damla Eroğlu’na ve onu teşvik eden öğretmeni Zafer Işık’a tebriklerini iletti. Paylaşımına devam eden Yalçın; “Fen Lisesi Müdürümüz Zafer ÖZIŞIK Hocam ve 12. sınıf öğrencilerimizden Damla EROĞLU ve Kübra MURAT ziyaretimize geldiler. Yazarlığa ilk adımını atan Damla Eroğlu’nun ilk eseri “İnsanlık” kitabını takdim ettiler. Genç kalemimiz Sevgili Damla’yı tebrik ediyor, ona yol gösterip destek olan tüm öğretmenlerimize ve idarecilerimize, kendisi de bir edebiyat öğretmeni olan Zafer Özışık hocama teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haber: Seray Öney

YALÇIN’DAN TEBRİK VE TEŞEKKÜR MESAJI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!