Veda Yemeğine Katıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin, 2023 Adli ve İdari Yargı Yaz Kararnamesi’yle görev yerleri değişen kişiler için veda yemeğine katıldı.

Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun (HSK) 2023 Adli ve İdari Yargı Yaz Kararnamesi’yle birlikte Boğazlıyan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Cihat Ateş, Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin,  Cumhuriyet Savcısı Emre Dursun, Cumhuriyet Savcısı Feyza Okudur Kaya ve Hakim Servet Kaya’nın görev yerleri değişti. Görev yerleri değişen bu kişilerin veda yemeğine ise Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin katıldı. Serin’in katılımını resmi sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Sarıkaya Kaymakamlığı; “Kaymakamımız Sayın Samet Serin Boğazlıyan’da Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun (HSK) 2023 Adli ve İdari Yargı Yaz Kararnamesi’yle görev yerleri değişen, Boğazlıyan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Cihat Ateş, Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin,  Cumhuriyet Savcısı Emre Dursun, Cumhuriyet Savcısı Feyza Okudur Kaya ve Hakim Servet Kaya’nın onuruna verilen veda yemeğine katıldı. Veda yemeğinden sonra Kaymakamımız Sayın Samet Serin yargı mensuplarına çeşitli hediyeler takdim etti” ifadelerini kullandı.

Haber: Zehra Aksümer

Veda Yemeğine Katıldı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!