VAMPİRLER RAHAT DURMUYORLAR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’de Cumhuriyetçi Parti’nin önde gelen senatörü Lindsey Graham, skandal bir açıklamada bulunmuş.

Bununla da kalmamış küstahça sözler sarf ediyor.

Sosyal medya aracılığıyla açıklamada bulunan, Graham; “Türkiye, Suriye’nin kuzeyine girerse bu adımı kongrenin cehennemden gelme yaptırımları takip edecektir. Kapsamlı, derin ve yıkıcı yaptırımlar.”

Daha da ileri giderek diyorlar ki;

“Türkiye’nin Suriye’ye girmesi halinde, Türkiye’nin NATO üyeliğinin askıya alınması çağrısını yapacağız.”

Ne yaparsan yap.
Ne söylersen söyle.
Hakkın galip geleceğini bilmiyorsan ne deyim.

1974 yılında, Kıbrıs Barış Harekâtı’nda -Allah rahmet eylesin ölenlerine- öyle bir an gelir ki, dünyadaki dağlık duran birbiriyle ilgilenmeyen Müslümanlar her biri birer mücahit olarak, elinden geleni esirgemez.

Kıbrıs harekâtında yine bu şer güçler bize ambargo koydular. Ellerinde ne kadar kötü manada argüman varsa hepsini uyguladılar.

Genç bir Albay Libya’nın ikinci Ömer Muhtarı, Muammer Kaddafi o günün Başbakanı olan Abdulselam Cellut’u Türkiye’ye göndererek “Tükettiğiniz bütün masraflar benden, faturasını gönderin yeter” dediğini biliyoruz.

Dileyin benden ne dilerseniz, diyen bir baba yiğit çıkmadı mı o gün?

Yine anlatılan bir anektot var. Fransa’da çalışan bir işçi nakleder:

Fransa devleti ve halkı o savaşta Yunanistan’dan yana tavır koyarlar, para ve silah yardımında bulunurlar. Teşvik için Fransız halkından da Yunanistan’a yardım edenlerin listelerini gazeteler yayınlıyormuş o gün. Özel sektör ve devletin ne kadar fabrikası varsa, bir bir arıza vermeye başlarlar peş peşe. Fabrikalar otomatik olarak birbirine bağlı olduğundan bir yerdeki arıza bütün makinelerin durmasına neden oluyormuş. Bu arızalar günler aylar sürmüş.

Kimler sayesinde biliyor musunuz?

Fabrikada çalışan Cezayirli Müslümanlar ne güne duruyor, elinden gelenleri yapmışlar. Öyle zamanlarda kimin, nerede ne yapacağını yalnız Allah bilir. Bu günün savaşları eskisi gibi olmuyor, ordular savaş alanında karşı karşıya gelmiyorlar.

Bu savaş, dünyayı sarsacak ve sarsacak. Bilgisayar kurdu insanlarımız, yani hackerlerin savaşı da bir başka şekilde devreye girer. Hem dondurmacı hem de kasap bile devreye girer.

Siz ne zannediyorsunuz bu milleti? At sırtında da zafer kazanmış. Kılıçla, mızrakla, okla bulamadı kazması küreğiyle, oda olmadı yüreğini ortaya koyarak, bin yılları geride bıraktı dimdik ayakta duruyor. Eriyle, erbaşıyla komuta kademesiyle bir millet olarak şanlı bayrağı altında dimdik hazır emir bekliyor Asım’ın nesli.

Necip milletin asil evlatları, diyorlar ki;

‘Ey Amerika! Burası Irak, Libya, Suriye değil akıl et sert kayaya çatacaksın.’

Vesselam… 10 EKİM 2019 PERŞEMBE

VAMPİRLER RAHAT DURMUYORLAR
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!