VALİ ÖZKAN’DAN ZİYARET

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, il genel meclisi ve il özel idaresini ziyaret etti. Ziyarette, ilin sorunları ve çözüm yolları konuşuldu.

 Vali Özkan, il genel meclisi başkanı İskender Nazlı, il özel idaresi genel sekreteri Nazif Yılmaz ve il özel idaresi genel sekreter yardımcısı Ali Fuat Fidan’ı makamlarında ziyaret etti. Ziyaretlerde, ilin eğitim, sağlık, tarım, ulaşım, turizm, kültür ve spor gibi alanlarda yaşadığı sorunlar ve bunlara yönelik çözüm önerileri ele alındı.

Vali Özkan, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, ilin kalkınması ve gelişmesi için çalıştıklarını belirterek, il genel meclisi ve il özel idaresinin bu konuda önemli bir rol oynadığını söyledi. Özkan, “İlimizin her alanda daha iyi bir noktaya gelmesi için hep birlikte gayret gösteriyoruz. İl genel meclisi ve il özel idaresi, ilimizin altyapı, sosyal ve ekonomik ihtiyaçlarının karşılanmasında büyük bir katkı sağlıyor. Bu vesileyle, il genel meclisi başkanımız, genel sekreterimiz ve genel sekreter yardımcımıza teşekkür ediyorum. İşbirliğimizi ve uyumumuzu devam ettirerek, ilimizin daha güzel hizmetlere kavuşması için çalışacağız.” dedi.

İl genel meclisi başkanı İskender Nazlı, il özel idaresi genel sekreteri Nazif Yılmaz ve il özel idaresi genel sekreter yardımcısı Ali Fuat Fidan da, Vali Özkan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, ilin menfaatleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceklerini ifade ettiler.
Haber : Özlem Yazarel

VALİ ÖZKAN’DAN ZİYARET
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!