Üniversite güvenliği için toplanıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akdağmadeni Kaymakamı Fatih Topuz, ilçede bulunan yükseköğretim kurumları ve yurtlarda huzurlu eğitim ortamının devam ettirilmesi ve gerekli tedbirlerin alınması amacıyla, ilgili kurumların katılımı ile Üniversite Güvenlik Toplantısı düzenledi.

Toplantıda ilçe genelinde 2023-2024 Eğitim öğretim dönemi yurt kontenjanları, yapılacak çalışmalar ve öğrencilerimizin mağdur olmaması için hayata geçirilecek tedbirler görüşüldü. Ayrıca, üniversite öğrencilerinin güvenliği, sağlığı ve sosyal hayatına yönelik konular da ele alındı.

Kaymakam Topuz, toplantının ardından yaptığı açıklamada, ilçede eğitim gören üniversite öğrencilerinin kendilerine emanet olduğunu belirterek, “Öğrencilerimizin huzur ve güven içinde eğitim almalarını sağlamak için tüm kurumlarımızla işbirliği içindeyiz. Öğrencilerimizin barınma, ulaşım, sağlık ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli tedbirleri alıyoruz. Öğrencilerimize başarılı bir eğitim öğretim dönemi diliyorum” dedi.
BÜLEN KALABALIK

Üniversite güvenliği için toplanıldı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!