ULUSAL KALİTE ETİKETİ ALAN ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELİNDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Kaymakamı Sayın Fatih Topuz, Akdağmadeni Belediye Başkanı  Nezih Yalçın ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Ceylan ilçemiz okullarında görev yapan ve eTwinning ve Erasmus+ Projeleriyle Akdağmadeni ve okulların adını dijital ve uluslararası platformlarda duyuran öğretmenlerle bir araya geldiler. 

Sohbet havasında geçen toplantıda Yozgat İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinden Latif Çetingöz, eTwinning İl Koordinatörü Özlem Doğru ve ArGe ekibinden Eda Özdemir Gümrah ile Zeynep Esra Uyar öğretmenler misafir oldular.

Kaymakam Topuz ve Belediye Başkanı Nezih Yalçın öğretmenlerden yapmış oldukları projeler ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yürütülen her türlü ulusal ve uluslararası proje çalışmalarını çok kıymetli bulduklarını belirterek Ulusal Kalite Etiketi alan öğretmenlerimizi tebrik ettiler. Toplantıda ayrıca İl Milli Eğitim ArGe ekibi tarafından  eTwinning, Erasmus+,TÜBİTAK Projeleri, Teknofest Yarışmaları ve Marka Patent/Tescil çalışmaları konularında öğretmenlere bilgilendirme yapıldı. 

ULUSAL KALİTE ETİKETİ ALAN ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELİNDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!