Toplantı Yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Ak Parti İl Gençlik Kolları, Çamlık Kahvaltı Salonu’nda toplantı yaptı.

Çamlık Kahvaltı Salonu’nda kahvaltı yapan Yozgat Ak Parti İl Gençlik Kolları, kahvaltı sonrasında haftalık olağan toplantılarını yaptılar. Yapılan toplantı ile ilgili resmi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Yozgat Ak Parti İl Gençlik Kolları: “Değerli dava ve yol arkadaşlarımızla, Yozgat Çamlık Kahvaltı Salonu’nda düzenlediğimiz kahvaltı etkinliği sırasında Gençlik Kolları Olağan Haftalık İl Yürütme ve Yönetim Kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Bu etkinlikte bir araya gelerek, güçlü bir aidiyet duygusu ve dayanışma içinde hareket etmenin önemini bir kez daha idrak ettik.

Yol arkadaşlarımız ve kardeşlerimizle birlikte, partimizin temel değerleri doğrultusunda daha da güçlenme ve ilerleme yolunda önemli adımlar attık.  Toplantının hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Aldığımız kararlar, partimizin ve ülkemizin geleceğine yönelik olumlu etkiler yaratsın.  İnşallah, hep birlikte daha güçlü bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Haber: Zehra Aksümer

Toplantı Yapıldı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!