TOKİ YOLU YENİLENİYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akdağmadeni’nin en büyük mahallelerinden biri olan Seyrantepe Mahallesi’nde TOKİ Konutları ve çok katlı blokların ulaşımını sağlayan, ilçemizin en yoğun kullanılan yollarından biri olan, TOKİ Yolu olarak bilinen Sultan Harun Reşit Caddesi’nde yenileme çalışmalarına başladı.

Akdağmedeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın ‘Yılların vermiş olduğu tahribat ve en son doğalgaz ve altyapı çalışmaları neticesinde artık kullanılamaz hale gelen caddeyi ilçemize yakışır şekilde yeniliyoruz.
Söküm çalışmalarına başladığımız caddede öncelikle yağmur suyu drenaj hatları oluşturulacak, devamında modern kaldırımlar yapılacak, çevre düzenlemeleri konfor ve estetiğe önem verilerek yapılacaktır. Bu çalışmaların ardından caddemiz sıcak asfaltla kaplanarak siz değerli halkımızın hizmetine sunulacaktır.
TOKİ yolu yenileme çalışmalarımıza entegre olarak yaklaşık 1.000 metre uzunluğunda bisiklet yolunu da inşa ederek, caddemizle birlikte kullanıma açacağız.
Sultan Harun Reşit Caddesi, sıcak asfaltı, modern ve engelsiz kaldırımları, yer altı çöp konteynerleri, bisiklet yolu ve huzur veren çevre düzenlemesiyle İlçemizde değişim ve dönüşümün yeni adresi olacaktır.
Sizler için en iyisini yapmak hedefiyle başladığımız çalışmalar süresince halkımızın alternatif güzergahları kullanmalarını tavsiye ediyor; bizlere ve çalışma arkadaşlarımıza anlayış göstereceğinizi umuyoruz.
İnsan hayatını kolaylaştıran, ‘Temiz Çevre Sağlıklı Gelecek’ söylemimizin eyleme dönüştüğü, yeşilin her tonunu barındıran, modern şehircilik anlayışımızın en güzel örneklerinden biri olacak Sultan Harun Reşit Caddesi ( TOKİ yolu) şimdiden ilçemize hayırlı olsun.
İlçemizde ayak basmadığımız tek bir sokak, el atmadığımız tek bir cadde, hayatına dokunmadığımız tek bir birey kalmayana dek, “İlk Günkü Aşkla, Şevkle ve Muhabbetle” çalışmaya devam edeceğiz.’ Şeklinde Konuştu.

TOKİ YOLU YENİLENİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!