TOBB ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLEDİ…ÖCAL VE EKİCİ YOZGAT İÇİN ORADAYDI!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

19 Kasım Dünya Kadın Girişimciler Günü’nde Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü ödül töreni düzenlendi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), TOBB Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) iş birliğinde, Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Yarışması Ödül Töreni TOBB Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

19 Kasım Dünya Kadın Girişimciler Günü’nde de Yozgat’tan TOBB Yozgat Kadın Girişimciler Kurulu Hatice Sarı Öcal ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Davuthan Ekici ve yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı. Katıldıkları programda oldukça gurur duyduklarını dile getirdiler. Yozgat için her zaman çalışmaya devam edeceklerini genç ve kadın girişimciler için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve TEPAV iş birliğinde belirlenen 2021 – 2022 döneminde kadın istihdamını en çok artıran şirket, en çevre dostu kadın girişimci, en çok dijitalleşen kadın girişimci, ihracatını en çok artıran kadın girişimci ve en hızlı büyüyen kadın girişimcilere ödül verildi.

Haber: Özlem Yazarel

TOBB ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLEDİ…ÖCAL VE EKİCİ YOZGAT İÇİN ORADAYDI!
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!