TOBB Emekli Sandığı Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Odalar Borsalar ve Birlik Personel Emekli Sandığı Vakfı 58. Genel Kurulu Cuma günü İstanbul’da gerçekleşti.

Seçimli olarak yapılan genel kurula ilişkin açıklamalarda bulunan Sorgun Ticaret Sanayi Odası Genel Sekreteri Sami Erdoğan, “2018 yılından beri görev yapmakta olduğum Türkiye Odalar Borsalar ve Birlik Personeli Emekli Sandığı Vakfının bugün gerçekleşen seçimlerinde 81 il 160 ilçede faaliyet gösteren oda ve borsalarımızın genel kurul delegelerinin teveccühü ile yeniden yönetim kurulu üyesi seçildiğim için çok gurulu ve mutluyum.” ifadelerine yer verdi.
Erdoğan, yapılan seçimde güven tazeleyerek yanında olan herkese teşekkür ettiğini söyleyerek: “Seçim sürecinde desteğini hiç esirgemeyen Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Üzeyir Arslan başta olmak üzere oda yönetimi ve meclisimizin vermiş olduğu destek sayesinde önce iç Anadolu bölgesi genel kurul delegesi, daha sonrada TOBB Emekli Sandığı Yönetim Kurulu Üyesi seçilmiş bulunmaktayım dedi. Türkiye’de faaliyet gösteren 365 Oda ve Borsamızda çalışan personellerimiz, bakmakla yükümlü oldukları eş ve çocukları ve ayrıca emeklilerimizi ( yaklaşık 24 bin kişi) ilgilendiren seçim sonuçlarının odamıza ve camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. İlçemiz, İlimiz ve Ülkemiz için var gücümüzle çalışmaya, odamızı en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım.” dedi.
Haber: Bülent Kalabalık

TOBB Emekli Sandığı Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan oldu
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!