TIP FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. FERİT ÇİÇEKÇİOĞLU VEDA ETTİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ferit Çiçekoğlu, yeni açılan Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne atanması nedeniyle Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ’a veda ziyaretinde bulundu.

Prof. Dr. Ferit Çiçekoğlu’na, Yozgat Bozok Üniversitesine kattığı değerler ve emeklerinden dolayı teşekkür eden Rektör Karadağ , “Sayın dekanımız Üniversitemizde uzun zamandır görev yapıyor. Görev süresince hem idari anlamda hem de Yozgat’ta ilklerin yaşanması noktasında, gerçekleştirdiği önemli cerrahi kalp ameliyatlarıyla birçok hastaya şifa oldu. Tıp Fakültemize ve Yozgat Bozok Üniversitemize vermiş olduğu güzel hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisine bundan sonraki yaşamında başarılar ve mutluluklar diliyorum” dedi.
Dekan Çiçekçioğlu ise Yozgat Bozok Üniversitesi’nde görev yaptığından dolayı mutluluk duyduğunu ve görev sürecince önemli hizmetlere imza attıklarını belirterek, Karadağ’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Rektör Karadağ , Dekan Çiçekçioğlu’na , hizmetlerinden dolayı hediye takdim etti.

TIP FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. FERİT ÇİÇEKÇİOĞLU VEDA ETTİ
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!