Tdv Yurdu Yatılı Yaz Kur’an Kursu İle Şenlendi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden yaz kursu eğitimine 45 civarında öğrenci ile başlayan TDV Yatılı Kur’an kursu öğrencilerini ziyaret ederek öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Bu yıl eğitime 3 Temmuz itibarı ile başlayan Yaz Kur’an kursu eğitimlerini yerinde görmek, eğitimlerin etkinlik ve verimliliğini artırmak üzere kursları yerinde görüp öğrencilere sohbet ve nasihat eden Müftü Gülden yaz kursu eğitimine 45 civarında öğrenci ile başlayan TDV Yatılı Kur’an kursu öğrencilerini ziyaret ederek öğrencilere tavsiyelerde bulundu. 4+4 olmak üzere 8 hafta sürecek eğitime katılan öğrenciler, Kur’an-ı Kerim, dini bilgiler, kitap okuma saatleri ve çeşitli etkinliklerle yaz kursunu değerlendirecek.

Öğrenciler için zamanına değer katmanın önemini vurgulayan Gülden, “Burada edindiğiniz bilgiler ve geçirdiğiniz kaliteli zaman hayatınız boyunca size yol gösterecektir. Burada güzel arkadaşlık ve dostluklar kazanacak, hayat boyu kullanacağınız bilgi ve ahlaki erdemlerle donanacaksınız” diyerek öğrencileri tebrik etti. Ziyarette Eğitim Şube müdürü sayın İbrahim Çınar’da hazır bulundu. Yozgat İl Müftülüğü

Tdv Yurdu Yatılı Yaz Kur’an Kursu İle Şenlendi
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!