suikast silahı ele geçirildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Yozgat’ta sokak çalışmaları ve fiziki takip devam ediyor

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Yozgat’ta sokak çalışmaları ve fiziki takip devam ediyor. Ekiplerin çalışması neticesinde 3 şüpheli şahıs uyuşturucu ticareti yaparken suçüstü yakalandı. Bir kişinin üzerinden ise 1 adet kalem suikast silahı çıktı.

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince İl Merkezinde 29.11.2022 tarihinde yapılan sokak çalışmaları ve fiziki takip neticesinde 3 şüpheli şahıs uyuşturucu madde ticareti yaparken suçüstü yakalamış, yapılan üst aramalarında bir miktar uyuşturucu madde ve 1 Adet Kalem Silah(Suikast Silahı)  ile silaha ait 1 adet fişek ele geçirilmiş olup, 3 şahıs hakkında adli işlem başlatılmıştır. Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü olarak, başta Narkotik olmak üzere her türlü suçla mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir. Huzur Şehri Yozgat’ta yaşayan tüm Hemşehrilerimize ve Kamuoyuna saygıyla sunulur” ifadelerine yer verildi.

suikast silahı ele geçirildi
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!