Sosyal medyadan sosyal “MEYDANA”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gençlik ve Spor Yozgat İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Yozgat Gençlik Merkezi tarafından gençlere etkinlik çalışması kapsamında “Sosyal Medyadan, Sosyal Meydana” projesi kapsamında gençlerle çeşitli etkinlikler yapıldı.

Yozgat Merkezde Novada AVM’de etkinlikler yapılırken Sorgun İlçesinde de Dutluk Parkında düzenlendi. Etkinlikler kapsamında kurulan stantlarda resim, ebru, hat ve tezhip sanatları, zeka ve akıl oyunları, maket yapımı gibi çeşitli sanatsal ve kültürel etkinlikler yer aldı.

Gençlik Merkezi Müdürü Ali Sapmaz: “Gençlik ve Spor Bakanlığımızca gençlerdeki teknoloji bağımlılığına dikkat çekmek amacıyla Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzce 81 ilde düzenlenen sosyal medyadan sosyal meydana etkinliğini gerçekleştirdik. Kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler ile müzik dinletileri ile gençlerimizde farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz.” ifadelerine yer veren Sapmaz, ilginin yoğun olduğunu söyledi.

Haber Merkezi

Sosyal medyadan sosyal “MEYDANA”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!