SOSYAL MARKET KURULDU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Depremin yaşandığı ilk andan itibaren Yozgat halkının bölgeye ulaştırmak istedikleri ayni yardımlar İtfaiye Müdürlüğü ve Celal Atik Spor Salonu’nda toplanmaya başlandı ve insani yardımlar araçlarla deprem bölgesine sevk edildi. Şehre deprem bölgesinden gelen misafirlerin ihtiyaçlarının karşılanması için de Celal Atik Spor Salonu Sosyal Market’e dönüştürüldü.

Yozgat Valiliği, AFAD Müdürlüğü ile iş birliği içerisinde yardım malzemelerinin kabul edildiği Celal Atik Spor Salonu’nda görevli personeller ve gönüllü halk olağan üstü bir öz veri ile çalışmalarını sürdürdüler. 200’ün üzerinde araçla insani yardım burada kurulan lojistik merkezinden deprem bölgesine gönderildi. Deprem Bölgesinden şehre gelen 10 Bin kadar misafirin ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile Sosyal Market’e dönüştürülen Celal Atik Spor Salonu’nda misafirlerin gıda, giyim, ev eşyası, temel ihtiyaç malzemeleri karşılanıyor.

SOSYAL MARKET KURULDU
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!