SORGUN GELİŞİMİN ADI OLDU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sorgun Belediyesi yaz şenliklerini her koldan hazırlanıyor. Sorgun Belediye Başkası Erkut Ekinci tarafından verilen talimatlar sonucu asbest içeren içme suyu hatlarının değişimi asfalt öncesi mekanik serimi, parkların bakım ve onarımı, tabiat parkının yağlı güreşlere hazırlanması çalışmaları sürüyor.
Sorgun Belediye Başkanı Erkut Ekinci göreve geldiği süreçten yana Sorgun’a yaptığı hizmetlerle adından söz ettirmeye devam ettiriyor.
“SORGUN KAZANIYOR”
SORFEST için yapılan hazırlıklar da hız kesmeden devam ediyor. Sorgun halkının her geçen gün daha fazla refaha ermesi için ellerinden gelenin daha fazlasını yaptıkları dile getiren Ekinci: “Asbest içeren içme suyu hatlarının değişimi, asfalt öncesi mekanik serimi, parklarımızın bakım ve onarımı, tabiat parkımızın yağlı güreşlerimize hazırlanması ve daha bir çok noktada yürüttüğümüz çalışmalarımızı yerinde inceledik. Biz çalışıyoruz, Sorgun kazanıyor” dedi.
ÇALIŞMALARIMIZ HIZ KESMEYECEK
Ekinci, SORFEST’e tüm Sorgun ve Yozgat halkını davet ederek sözlerine şöyle devam etti: “Sorgun halkının sorunlarına yerinde çözüm üretmeye devam ediyoruz. Her geçen gün yaşam kalitemizi artırmak için başta ben ve ekibim olmak üzere canla başla çalışmlarımızı sürdürüyoruz. İlçemizin daha fazla sosyal ve ekonomik alanda refaha ermesi için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi. İHA

SORGUN GELİŞİMİN ADI OLDU
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!