“SORGUN BELEDİYESİ’NİN KAPISINA ASACAĞIZ!”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi Sorgun Belediye Başkan Adayı Salih Güvenç, seçim çalışmaları kapsamında ilçedeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Güvenç, Milli Görüş belediyeciliğinin Sorgun’a ahlak ve adalet getireceğini söyledi.

Başkan Adayı Güvenç, seçim ziyaretlerine Saadet Partisi Sorgun İlçe Başkanlığı ile birlikte devam ediyor. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Güvenç, sorunları ve talepleri dinledi. Güvenç, Saadet Partisi’nin ahlak ve adalet anlayışıyla Sorgun’a hizmet etmek istediklerini belirtti.

“Belediyecilik Bizim İşimizdir”

Güvenç, “Birbirinden değerli esnaflarımıza ve kıymetli hemşehrilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Çalmadık kapı, sıkmadık el, girmedik gönül kalmayana dek çalışacağız. Milli Görüş belediyeciliği geçmişte Sivas, Konya, Kahramanmaraş, Urfa, Van, Çorum, Tokat gibi illerde örnek belediyecilik hizmetlerinde öncü olmuştur. Belediyecilik bizim işimizdir, en güzelini biz yaparız. Gerisi Laf-ı güzaftır. İsrafın olmadığı, rüşvet ‘in alınıp verilmediği bir yönetim anlayışıyla, Rüşveti alan da veren de melundur tabelasını kazanacağımız Sorgun Belediyesi’nin kapısına asacağız inşallah.

En iyi kadro, en iyi yönetim Saadet Partisi bünyesindedir. Allah’ın izniyle Yozgat’ın birçok ilçelerinde ve beldelerinde seçimi kazanacağımıza inanıyorum Tüm Türkiye’de olduğu gibi. Zafer inananlarındır ve zafer yakındır. Biz Saadet Partili Milli Görüşçüler olarak seferden sorumluyuz, zafer ise Allah’ındır” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

“SORGUN BELEDİYESİ’NİN KAPISINA ASACAĞIZ!”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!