SORGED BU İŞİ GÖREV EDİNDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sorgun Gençlik Derneği (SORGED) deprem bölgelerinden ilimiz merkez ve ilçelerine yerleştirilen depremzede vatandaşların evlerini temiz hale getirmeye devam ediyor.


Birçok sosyal sorumluluk projesinde ön sıralarda yer almayı kendisine yol edinmiş olan SORGED üyeleri yine kendini gösterdi.
Deprem sebebiyle yıkılan ya da tahrip olan evlerinden ayrılarak farklı il ve ilçelere yerleştirilen vatandaşların dernek ve sivil toplum kuruluşlarınca her anlarında yanında olunuyor.
Sorgun’da sosyal sorumluluk projesi denilince aklan gelen en önemli dernek olan SORGED gönüllü üyeleri ile birlikte depremzede vatandaşlar için hazırlanacak evleri görev verildiği takdirde derhal kullanıma hazır hale getirmeye devam ediyor.
Konuya ilişkin Sorgun Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uğuz, ”SORGED olarak deprem felaketinden etkilenen vatandaşlarımız için hep birlikte seferber olmaya devam ediyoruz. Yaraları sarmak için hepimiz tek yürek olduk. Depremzedeler için tahsis edilen evleri gönüllülerimiz temizleyerek onlar için hazırlıyor. Bu zorlu süreçte yardım eden tüm gönüllülerimize teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

SORGED BU İŞİ GÖREV EDİNDİ
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!