SOLMAZ; “YENİ EKİP, TAZE KAN, GENÇ BİR KADRO İLE GELİYORUZ”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazetemizi ziyaret eden Osman Solmaz ve yönetim kurulu aday arkadaşları yapılacak seçimler hakkında gazetemiz çalışanlarına bilgilendirmelerde bulundu. Bozok Esnaf Kredi Kooperatifi’nin 21.01.2023 Cumartesi günü gerçekleşecek olan yönetim kurulu seçimi için Osman Solmaz ve arkadaşları ‘’Durun biz geliyoruz’’ dedi.

Toparlanma ve dirilme vakti olduğuna işaret eden Osman Solmaz: ‘’Bugün hepimiz başka bir aşamaya geçiyoruz. Toparlanma ve dirilme vakti olduğuna inanıyorum. Esnaf kardeşlerimizin Covid-19 belası ile başlayan sıkıntılı süreçleri halen devam etmektedir. Hayatlarımızı idame etme noktasında dahi zorlandığımız bu günlerde esnaf teşkilatının kaderlerinin belli olacağı bir sürece giriyoruz.” Dedi.

ASIL OLAN ESNAFIMIZDIR, VEKİL SADECE HİZMETKÂRDIR

Esnaf ve sanatkârların sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını çok iyi bildiklerini vurgulayan solmaz: “Bütün sorunlarımızı ve yarınlarımızı yeniden yapılandırma aşamasındayız. Önemli olan içimizdeki cevherdir. Ehliyet ve liyakate daha çok önem veriyoruz. Bizler bugün alanında uzman, çağımıza ve sektörüne yön veren, arkadaşlarımız ile bu yola çıktık. Hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda, tek hedefimiz var, ideallerimiz ve projelerimiz.” İfadelerini kullandı.

“Yozgat esnafına katkı sağlamak, hizmet etmek, gelişen çağımıza çözüm ortağı olmak amaçlarımızın başında gelmektedir” diyerek sözlerini sürdüren Solmaz:  “Siz değerli büyüklerimin, arkadaşlarımın, mevkidaşlarımın ve Bozok yaylasının yiğit esnafının en doğru kararı vereceğine, Yozgat’ımızın hak ettiği değeri bizler ile kazanacağına eminim. Yarınlara umutla bakmak istiyorsak bir kan değişikliğine yeni bir heyecana gençliğin getirdiği güce ihtiyacımız var. Asıl olan esnafımızdır, vekil sadece ve sadece hizmetkârdır” dedi.

“ESNAFI ESNAF TEMSİL ETSİN”

 ‘Esnafı esnaf temsil etsin’ sloganı ile yola çıktıklarını vurgulayan Solmaz, tespit ettikleri bazı gereklilikleri hayata geçirmek üzere aday olduklarını, mevcut yönetimde küçük esnafın halinden anlayacak bir kadronun bulunmadığını belirtti.

Mevcut yönetimde bulunan kişilerin çeşitli kamu kuruluşlarında istihdam sağladığını, bunun ahilik kavramına ve küçük esnafın dert ve sıkıntılarına çözüm üretme konusunda büyük handikaplar doğurduğunu ekleyerek sözlerine devam eden Solmaz, ilk hedeflerinin ahilik kavramını tüm Yozgat esnafına aşılamak olduğunu belirtti.

‘’Seçim kampanyası sürecinde yapılan çalışmalar neticesinde gördüm ki seçimi Allah’ın izniyle büyük bir farkla kazanacağımıza inanıyor ve güveniyorum. Tüm esnaflarıma selam olsun. Yeni ekip, taze kan, genç bir kadro ile Yozgat esnafının hizmetkârı olacağımın garantisi veriyorum. ‘’ diye konuştu.

Haber: Seray Öney

SOLMAZ; “YENİ EKİP, TAZE KAN, GENÇ BİR KADRO İLE GELİYORUZ”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!