Sevgi evlerinde kalan öğrenciler külliyede buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl Müftülüğüne bağlı TOKİ Köy evi Kur’an Kursuna devam eden ablaları ile Aile ve Sosyal hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı sevgi evlerinde kalan öğrenciler Bilal Şahin külliyesinde bir sofrada buluştu.

Programa Hayırsever iş insanı Bilal Şahin, İl Müftüsü Ali Gülden, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli ve birim müdürleri katıldı. Programda TOKİ Köy evi Kur’an Kursu Hocası Tuğba Uğur öğrencilere ve katılımcılara çeşitli ikramlarda bulundu, program sonrası öğrencilere hayırsever iş insanı Bilal Şahin tarafından çeşitli hediyeler ve Müftü Gülden tarafından Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından çocuklar için yayınlanan CİM dergisi hediye edildi. Programda konuşma yapan İl Müftüsü Ali Gülden Kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekerek Kur’an Kursunda eğitim gören büyükleri ile sevgi evlerinde kalan öğrencilerin buluşmasını nesiller arası kültür aktarımı ve kaynaşma açısından önemli olduğunu ifade ederek hayırsever iş insanı Bilal Şahin’e maddi manevi destekleri için teşekkür etti. Yozgat İl Müftülüğü

Sevgi evlerinde kalan öğrenciler külliyede buluştu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!