Sedef Yozgatlılara Teşekkür Etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Yozgat Milletvekili Adayı Ethem Sedef MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleşen mitinge Yozgatlı vatandaşların gösterdiği yoğun ilgi nedeniyle teşekkür etti.

MHP’nin Yozgat Cumhuriyet Alanı’nda gerçekleştirdiği mitinge Yozgatlı vatandaşların yoğun ilgi ve katılım gösterdiğini söyleyen Sedef, hemşerilerine teşekkür etti.

Yozgatlı vatandaşların kararını çoktan verdiğini, milli iradenin Cuma günü Yozgat Cumhuriyet Alanı’nda Yozgatlı vatandaşlarca ortaya konduğunu vurgulayan Sedef, “Yozgatlı hemşerilerimiz ülkücü hareketin lideri Devlet Bahçeli’yi her zaman olduğu gibi büyük coşku ve heyecanla karşıladılar ve onun Türkiye sevdası ve Türkiye hayallerine birlikte ortak oldular” dedi.

Sedef, ülkücü hareketin lideri Devlet Bahçeli’nin de Yozgat’taki açık hava toplantısındaki yoğun ilgi ve coşkudan büyük memnuniyet duyduğunu bildirerek, “Genel Başkanımıza gösterdiğiniz sıcak ilgi ve sevgiden dolayı hepinize tüm teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Yozgat kararını vermiş ve Yozgat ülkücü hareketi seçmiştir. İnşallah alandaki iradeniz sandıklara da yansıyacak ve Türkiye düşmanları gereken dersi alacaktır” diye konuştu.

YOZGAT DUALI ŞEHİRDİR

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Yozgat’a her zaman farklı bir gözle baktığını da vurgulayan Sedef, MHP lideri Bahçeli’nin “Yozgat dualı bir şehirdir” diyerek Yozgat’a bakışını açık hava toplantısında peş peşe sıraladığını hatırlattı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Yozgat’ta başka, diğer illerde başka konuşan liderlerden olmadığını da ifade eden Sedef, “Genel Başkanımız, Yozgat bir ilim, irfan ve inançtır. Bozok Yaylası’nın yiğit insanları vatan ve millet aşkıyla yoğrulmuştur. Yozgat milli, vatansever, yürekli kardeşlerimizin diyarıdır. Yozgat dik duruşlu asil soylu, kimliğine ve kökenine sadık insanların yöresidir diyerek Yozgat’a olan sevdasını bir kez daha vurgulamıştır” dedi.

Yozgatlıların da bu sevgiyi ve muhabbeti karşılıksız bırakmayacağına inandığını söyleyen Sedef, “Yine genel başkanımızın ifade ettiği gibi Yozgat’a haram girmez, girmemiştir. İhanet giremez, girmemiştir ve elbette yalan sokulamamış, riyan yanaşamamıştır. Yozgat cesurdur zalime boyun eğmez, Yozgat hilal bakışlıdır haine aman vermez. Yozgat barış ve kardeşlik yuvasıdır, husumet tellallarına eyvallah etmez” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

Sedef Yozgatlılara Teşekkür Etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!