Sedef: Her zaman hizmetinizdeyiz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Yozgat Milletvekili İ Ethem Sedef, Milliyetçi Hareket Partisi’nin milletin partisi olduğunu belirterek, her zaman vatandaşların hizmetinde olduklarını söyledi.

Milletvekili Ethem Sedef, beraberinde MYK Üyeleri Özer Karakayacı ve Sezer Yozgat ile birlikte Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda Yozgat ve İlçeye bağlı köylerde  “Adım Adım 2023 Köyüm Benim Sohbet Toplantıları” düzenledi.

Hafta sonunu memleketi Yozgat’ta yoğun programla geçiren Milletvekili Sedef’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Milletvekili Sedef, MHP’nin her zaman vatandaşının yanında olduğunu vurgulayarak, “Milletvekili seçildiğim günden bu yana her zaman yanınızda bir telefon kadar uzağınızdayım. Bu haftayı da Sayın Genel Başkanımız Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda MYK üyelerimizle birlikte sizlerle hemhal olmaya geldik. Önümüzde ülkemiz açısından adeta kader seçimi diyebileceğimiz bir seçim var. Bu seçim 6’lı masa diye yola çıkanların ve yanlarına taktıkları vagonlarla ülkemizi nereye götürecekleri belli olmayan benzemezler ile vatanı, milleti ve bayrağı uğruna gecesini gündüzüne katan Cumhur İttifakının seçimi olacak. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin her zaman dile getirdiği gibi bizler için “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır.” Sözünden hareketle önce vatanımız, önce bayrağımız gelmektedir. Biz bu düsturla hareket ediyoruz. Elbette ekonomik olarak bazı sıkıntılar olabilir. Fakat bu sıkıntıları da çözecek yine Cumhur İttifakıdır bundan kimsenin şüphesi olması. Biz dün olduğu gibi bugünde ve bundan sonrada her zaman sizlerin yanında ve emrinde olacağız.”diye konuştu.

Milletvekili Sedef ve MYK üyeleri, hafta sonu Yozgat programında; Yerköy;Sekili Köyü’nden başlayarak;  Yerköy,Saray Köyü, Yozgat  Salmanfakılı Köyü, Şefaatli Hamzalı

Köyü, Yenifakılı Çöplüçiftliği, Sorgun Sarıhamzalı Köyü, Sorgun Gedikhasanlı Köyü, Sarıkaya Baraklı Köyü, Sarıkaya Yukarı Sarıkaya köylerinde “Adım Adım 2023 Köyüm Benim Sohbet Toplantıları” düzenledi.

Sedef: Her zaman hizmetinizdeyiz
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!