Sedef: “2024 seçimleri için hazırız”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, 2024 yerel seçim hazırlıklarına başladıklarını, başta Merkez İlçe seçiminin ardından ilçe seçimlerini de tamamlayarak daha güçlü daha tazelenmiş bir kadroyla sahaya ineceklerini söyledi.

Yozgat ve Yozgatlı için her platformda bulunan Sedef, 2024 Mahalli Seçimlerde merkez ve ilçelerde daha çok çalışıp mevcut ilçeleri koruyarak ilçe belediyelerinde sayıları artırmak için teşkilat olarak çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.
BAŞARILARIMIZ ORTADA
Sedef: “Yozgat’tan vekil dahi çıkaramayacaklar dedikleri günde küllerimizden yeniden doğduk. Yozgat’ımızda 61 bin oy ile Türkiye’de de yüzde 10.5 oy iye MHP, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yerini aldı. Belediye seçimlerinde de aynı şeyi söyleyip hüsrana uğrayacaklar mevcut belediyelerimiz de ki başarılarımızı hiç kimse göz ardı edemez. Çalışmalarımız hem yerelde hem de ulusal boyutta ses getirmekte. Yaptığımız işler, festivaller ve sosyal belediyecilik anlayışıyla bu seçimlerde de alnımızın akıyla çıkacağız. Bugüne kadar partimizin başarısı için kim yola çıktıysa hep birlikte çalıştık. Ülkücü olmaktan ve bu üç hilalin gölgesinde ölene kadar hizmet edecek olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.
İLÇE SAYIMIZ ARTACAK
Sedef, Yozgat halkı için canla başla çalıştıklarını söyleyerek: “Yozgatımız ve ilçelerimiz için elimizi her zaman taşın altına koyanlardanız. Ülkücülük ilkesinde de bunun doğru olduğunu bilenlerdeniz. 2024 seçimlerinde gereken çalışmalarımızı yapıp mevcut belediyelerimizin de üzerine koyarak ilçelerde de sayımızı artıracağız. Yozgat halkının bize bizimde Yozgat halkının gücüne ihtiyacımız var” dedi.

Haber: Bülent Kalabalık

Sedef: “2024 seçimleri için hazırız”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!